Отвори го главното мени

Промени

Додадени 36 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: gu:ઓક્ટોબર ૧૭
[[gd:17 an Damhair]]
[[gl:17 de outubro]]
[[gu:ઓક્ટોબર ૧૭]]
[[gv:17 Jerrey Fouyir]]
[[he:17 באוקטובר]]
18.766

уредувања