Дразба: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: id:Rangsang)
Нема опис на уредувањето
[[en:Stimulation]]
[[fr:Stimulation]]
[[he:גירוי]]
[[id:Rangsang]]
Анонимен корисник