Разлика помеѓу преработките на „1961“

Одземени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Брише: wuu:公元1961年 Менува: jbo:1961moi
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Брише: wuu:公元1961年 Менува: jbo:1961moi)
* [[Редовна година, која започнува во среда|календарот за таа година]]
[[Категорија:20 век|61961]]
 
[[mhr:1961]]
 
[[af:1961]]
[[it:1961]]
[[ja:1961年]]
[[jbo:1961moi nanca]]
[[jv:1961]]
[[ka:1961]]
[[lv:1961]]
[[map-bms:1961]]
[[mhr:1961]]
[[mi:1961]]
[[mr:इ.स. १९६१]]
[[wa:1961]]
[[war:1961]]
[[wuu:公元1961年]]
[[yi:1961]]
[[yo:1961]]
2.097

уредувања