Отвори го главното мени

Промени

1908

Одземени 6 бајти, пред 9 години
с
Бот Менува: jbo:1908moi
[[it:1908]]
[[ja:1908年]]
[[jbo:1908moi nanca]]
[[jv:1908]]
[[ka:1908]]
46.384

уредувања