Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

 
== Надворешни врски ==
{{commonscat|Valentina Matviyenko}}
* [http://lenta.ru/lib/14159561/ Валентина Матвиенко на Лентапедија]
* [http://www.gov.spb.ru/gov/governor Матвиенко Валентина Ивановна. Биографија на официјалниот портал на Администрацијата]
184

уредувања