Разлика помеѓу преработките на „1794“

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: kn:೧೭೯೪ Менува: jbo:1794moi
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: kn:೧೭೯೪ Менува: jbo:1794moi)
[[it:1794]]
[[ja:1794年]]
[[jbo:1794moi nanca]]
[[jv:1794]]
[[ka:1794]]
[[kn:೧೭೯೪]]
[[ko:1794년]]
[[ksh:Joohr 1794]]