Дишник: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sk:Priedušnica
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:نای)
с (Бот Додава: sk:Priedušnica)
[[scn:Cannarozzu fàusu]]
[[sh:Dušnik]]
[[sk:Priedušnica]]
[[sl:Sapnik]]
[[sr:Душник]]
46.384

уредувања