Разлика помеѓу преработките на „Хабсбурговци“

Додадени 56 бајти ,  пред 12 години
с
Брзо додавање категорија Австро-Унгарија (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Хабсбуршка династија (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Австро-Унгарија (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Хабсбуршка династија]]
 
[[Категорија:Австро-Унгарија]]
3.886

уредувања