Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: kn:೧೭೭೨
[[jv:1772]]
[[ka:1772]]
[[kn:೧೭೭೨]]
[[ko:1772년]]
[[ksh:Joohr 1772]]
18.766

уредувања