Џамија Хасан II: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pt:Mesquita Hassan II
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: simple:Hassan II Mosque)
с (Бот Додава: pt:Mesquita Hassan II)
[[nl:Moskee Hassan II]]
[[pl:Meczet Hassana II]]
[[pt:Mesquita Hassan II]]
[[ru:Мечеть Хассана II]]
[[simple:Hassan II Mosque]]
59.415

уредувања