Нго Дин Дием: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: en:Ngô Đình Diệm
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: es:Ngô Đình Diệm)
с (Бот Менува: en:Ngô Đình Diệm)
[[da:Ngô Đình Diệm]]
[[de:Ngô Đình Diệm]]
[[en:NgoNgô DinhĐình DiemDiệm]]
[[es:Ngô Đình Diệm]]
[[fa:نگو دین دیم]]
5.215

уредувања