1900-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: lij:Anni 1900
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: lij:Anni 1900)
[[kv:1900-ӧд вояс]]
[[la:Decennium 191]]
[[lij:Anni 1900]]
[[lt:XX amžiaus 1-as dešimtmetis]]
[[lv:1900. gadi]]
46.384

уредувања