Разлика помеѓу преработките на „Градски стадион Кратово“

нема опис на уредувањето
{{Infobox_Stadium |
име = Градски стадион Кратово|
слика = [[Слика:GradskiStadion stadionSileks kratovoKratovo.jpg|300px]] |
локација = [[Кратово]], [[Република Македонија|Македонија]]|
отворен = |