Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: lij:Anni 1990
[[kv:1990-ӧд вояс]]
[[la:Decennium 200]]
[[lij:Anni 1990]]
[[lt:XX amžiaus 10-as dešimtmetis]]
[[lv:1990. gadi]]
1.530

уредувања