Магна карта: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: hu:Magna charta libertatum
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pnb:میگنا کارٹا)
с (Бот Менува: hu:Magna charta libertatum)
[[hi:मैग्ना कार्टा]]
[[hr:Magna charta libertatum]]
[[hu:Magna Chartacharta Libertatumlibertatum]]
[[id:Magna Carta]]
[[is:Magna Carta]]
1.530

уредувања