Разлика помеѓу преработките на „2090“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Брише: it:2090)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{21 век}}
 
941.847

уредувања