2008 во архитектурата: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава: интервики врски)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Year nav topic|2008|архитектурата}}
 
941.847

уредувања