Разлика помеѓу преработките на „Уметноста во 1973 година“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Нова страница)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Year nav topic|1973|уметноста}}
 
941.847

уредувања