Разлика помеѓу преработките на „Фудбалот во 1950 година“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Креирана страница со: {{Year nav topic|1950|фудбалот}} '''1950 година во фудбалот''' содржи некои значајни настани. [[Кат...)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Year nav topic|1950|фудбалот}}
 
941.847

уредувања