1950 во спортот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(нова)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Year nav topic|1950|спортот}}
 
941.847

уредувања