Разлика помеѓу преработките на „1932 во книжевноста“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
(нова)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Year nav topic|1932|книжевноста}}
 
941.847

уредувања