Фудбалот во 1922 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Создадена страница со: {{Year nav topic|1922|фудбалот}} '''1922 година во фудбалот''' содржи некои значајни настани. [[Ка...)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Year nav topic|1922|фудбалот}}
 
941.847

уредувања