Разлика помеѓу преработките на „18 мај (настани)“

Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот: background-color: white --> transparent)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1954]] 
941.847

уредувања