180-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 57 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: uk:180-ті до н. е.)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{180-ти п.н.е.}}
 
941.847

уредувања