Разлика помеѓу преработките на „17 јануари“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: bxr:17 января)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Јануари {{CURRENTYEAR}}}}
'''17 јануари''' е 17-иот ден во годината според [[Грегоријански календар|грегоријанскиот календар]]. Остануваат 348 денови до крајот на годината (349 во [[престапна година|престапна]]).
941.847

уредувања