Разлика помеѓу преработките на „1725“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: kn:೧೭೨೫)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{18 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања