Разлика помеѓу преработките на „1693“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: yi:1693)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{17 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања