Разлика помеѓу преработките на „1670 во уметноста“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Нова страница)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Year nav topic|1670|уметноста}}
 
941.847

уредувања