Разлика помеѓу преработките на „1224“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Category -> Категорија)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{13 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања