Разлика помеѓу преработките на „11 ноември“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: mhr:11 Кылме)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Ноември {{CURRENTYEAR}}}}
'''11 ноември''' е 315-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]]
941.847

уредувања