Разлика помеѓу преработките на „.et“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додавање на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ar, az, be, be-x-old, bg, bpy, bs, ce, cs, cv, cy, da, diq, el, eo, et, eu, fa, fiu-vro, fr, hr, hu, hy, id, is, it, ja, ka, lb, ms, nds, nl, no, pl, pt, ro, ru, sah, sh, sq, sr, tg, th, tk, tr, uk, ur, uz, vi, yo, zh)
с (Бот: Додавање на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''.et''' е [[државен код на главен интернет домен|главен Интернет домен]] за [[Етиопија]]. Со доменот управува Етиопската телекомуникациска корпорација.
 
941.847

уредувања