Разлика помеѓу преработките на „Четинари“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (ситна промена)
| fossil_range = Доцен [[Карбон]] до денес
| color = lightgreen
| name = ЧетианриЧетинари (иглолисни)
| image = Araucaria heterophylla 01.jpg
| image_width = 240px
60

уредувања