Категорија:Монарси од Неапол: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Commons cat|Kings of Naples}} Category:Кралство Неапол Category:Неапол [[Category:Италијански монарси|Не...)
 
Нема опис на уредувањето
[[Category:Италијански монарси|Неапол]]
 
[[Category:PeopleЛуѓе fromод NaplesНеапол]]
 
[[ar:تصنيف:ملوك نابولي]]