Анри IV: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: pl:Henryk IV Burbon)
сНема опис на уредувањето
{{end box}}
 
[[Категорија:Бурбонска династија во Франција]]
[[Категорија:Француски кралеви]]
[[Категорија:Родени во 1553]]