Аеродром Љубљана: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: cs:Letiště Lublaň
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: cs:Letiště Lublaň)
[[Категорија:Аеродроми во Словенија]]
 
[[cs:Letiště Lublaň]]
 
[[de:Flughafen Ljubljana]]
[[en:Ljubljana Jože Pučnik Airport]]
58.155

уредувања