Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Холандија-никулец“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: <center><div class="boilerplate metadata" id="stub">28px|Знаме ''Оваа статија поврзана ...)
 
 
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">[[File:Flag of the Netherlands.svg|28px|Знаме]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Холандија]] е [[Википедија:Никулец|никулец]]. Можете да ѝ помогнете на Википедија со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}}проширите] !''</div>
 
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">[[File:Flag of the Netherlands.svg|28px|Знаме]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Холандија]] е[[Википедија:Никулец|никулец]]. Можете да ѝ помогнете на Википедија со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}}проширите] !''</div>
[[Категорија:Никулци за Холандија<noinclude>| </noinclude>]] </center>
<noinclude>