Бело Море (Русија): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: fa:دریای سفید
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: fa:دریای سفید)
[[et:Valge meri]]
[[eu:Itsaso Zuria]]
[[fa:دریای سفید]]
[[fi:Vienanmeri]]
[[fr:Mer Blanche]]
3.985

уредувања