Разлика помеѓу преработките на „Северна Ирска“

Одземени 36 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с
 
[[Слика:Ulster_banner.svg|thumb|left|Знамето на С.Ирска|150 px]]
[[категорија:Европа]]
[[категорија:Обединето Кралство]]
 
{{Link FA|sco}}
==Северна Ирска во склоп на Обединетото кралство==
 
[[Категорија:Северна Ирска| ]]
 
[[категорија:ЕвропаОбединето Кралство]]
 
{{Link FA|sco}}