Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: az:Voronej Vilayəti
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pnb:ورونزخ)
с (Бот Додава: az:Voronej Vilayəti)
 
[[ar:فورونيج أوبلاست]]
[[az:Voronej Vilayəti]]
[[be:Варонежская вобласць]]
[[bg:Воронежка област]]
46.384

уредувања