Руперт Гринт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: cy:Rupert Grint; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cy:Rupert Grint; козметички промени)
{{Infobox actor
| name = Руперт Гринт<br /> ''Rupert Grint''
| image = Rupert Grint.jpg
| imagesize =
[[ca:Rupert Grint]]
[[cs:Rupert Grint]]
[[cy:Rupert Grint]]
[[da:Rupert Grint]]
[[de:Rupert Grint]]