Разлика помеѓу преработките на „Оцетна киселина“

с
Бот Додава: su:Asam asétat; козметички промени
с (Бот Менува: fa:اسید استیک)
с (Бот Додава: su:Asam asétat; козметички промени)
'''Оцетна киселина''' е органско соединение.
 
== Референци ==
 
<references/>
[[sl:Projekt:Ocetna kislina]]
[[sr:Сирћетна киселина]]
[[su:Asam asétat]]
[[sv:Ättiksyra]]
[[ta:அசிட்டிக் காடி]]