229 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: fa:۲۲۹ (عدد)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fr, ht, hu, it, ja, ko, nn, zh)
с (Бот Додава: fa:۲۲۹ (عدد))
 
[[en:229 (number)]]
[[fa:۲۲۹ (عدد)]]
[[fr:229 (nombre)]]
[[ht:229 (nonm)]]
5.104

уредувања