Разлика помеѓу преработките на „8 септември“

Додадени 92 бајти ,  пред 11 година
с
Отстрането уредувањето на 62.162.218.136 (разговор), вратено на последната верзија на SieBot
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.136 (разговор), вратено на последната верзија на SieBot)
{{#ifexist:8 септември (празници)|'''Празници:''' {{:8 септември (празници)}}}}
 
{{Месеци}}
[[Категорија:Годишни денови|908]]
 
[[af:8 September]]
 
[[an:8 de setiembre]]
[[ar:8 سبتمبر]]