Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Пламениот пехар“

с
с (Бот Додава: nah:Harry Potter and the Goblet of Fire)
[[Категорија:Книги за Хари Потер|П]]
[[Категорија:Новели од Џ. К. Роулинг]]
 
 
[[ar:هاري بوتر وكأس النار]]
[[mr:हॅरी पॉटर अँड द गॉब्लेट ऑफ फायर]]
[[ms:Harry Potter dalam Piala Api]]
[[nah:Harry Potter and the Goblet of Fire]]
[[nl:Harry Potter en de Vuurbeker (boek)]]
[[no:Harry Potter og ildbegeret]]
58.155

уредувања