Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: vi:CERN
с (Бот менува: Category -> Категорија, Image -> Податотека)
с (Бот Додава: vi:CERN)
[[tr:Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi]]
[[uk:CERN]]
[[vi:CERN]]
[[zh:歐洲核子研究組織]]
[[zh-min-nan:CERN]]
18.766

уредувања