Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sw:Semantiki
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ar:علم الدلالة)
с (Бот Додава: sw:Semantiki)
[[sr:Семантика]]
[[sv:Semantik]]
[[sw:Semantiki]]
[[ta:சொற்பொருளியல்]]
[[tr:Anlambilim]]
6.250

уредувања