Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sh:Tkivo
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cy:Meinwe)
с (Бот Додава: sh:Tkivo)
[[ro:Ţesut]]
[[ru:Ткань (биология)]]
[[sh:Tkivo]]
[[simple:Tissue (biological)]]
[[sl:Tkivo]]
46.384

уредувања