Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Географија“

нема опис на уредувањето
*'''{{tl|Океанија-никулец}}''' - се додава на статиите поврзани со континентот Океанија.
 
[[Категорија:ВикиПроект Географија| ]]
[[Категорија:Географија| ]]
[[Категорија:ВикиПроекти|Географија]]