Разлика помеѓу преработките на „Крстоносна војна од 1101“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: превзема... -> презема...)
с
 
[[Категорија:Битки во крстоносните војни]]
[[Категорија:Крстоносните војни во 12 век]]
 
[[bg:Кръстоносен поход от 1101]]