240-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: scn:240ini
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ar:ملحق:عقد 240)
с (Бот Додава: scn:240ini)
[[ru:240-е]]
[[sah:240-с]]
[[scn:240ini]]
[[sk:40. roky 3. storočia]]
[[sl:240.]]
5.215

уредувања